Senior Controller Officer

Főbb feladatok, munkák:

  • H2020 és egyéb hazai- és nemzetközi projektek pénzügyi menedzsmentje;
  • A már meglévő számviteli, gazdálkodási, pénzügyi rendszer működtetése és fejlesztése, kontrolling rendszer és folyamatok kialakítása és működtetése
  • Heti, havi, éves tervezésben való részvétel,
  • Terv és tény adatok elemzése, zárási folyamatok lebonyolítása,
  • Riportok elkészítése, vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás és kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • Üzleti elemzések, profitabilitási jelentések elkészítése,
  • A kontrolling által alkalmazott rendszerek ismerete és implementálása,
  • A szervezeti folyamatokban a mérési pontok, indikátorok kijelölése, a mérési módszerek és azok eszközeinek meghatározása;
  • A számviteli szakemberekkel együtt részvétel a számviteli rendszer működtetésében, irányításában, a folyamatok ellenőrzésében és elemzésében, amelyek a vezetői számvitel céljait szolgálják;
  • A beszerzési folyamatok irányítása;
  • Kockázatelemzés végzése;
  • Belső ellenőri feladatok ellátása;
  • A vezetők és a tervezők munkájának összehangolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Pénzügyi kontrolling területen szerzett min. 5 éves tapasztalat,
  • Nemzetközi környezetben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.
  • Kiemelkedő Excel ismeret,
  • Kitűnő együttműködési és problémamegoldó készség,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Precizitás, határidők betartása, magas fokú terhelhetőség.
  • Kimutatható pályázati pénzügyi tapasztalat

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Jelentkezéshez kérjük küldje el angol nyelvű önéletrajzát a career@hcemm.eu címre